Akaryakıt

Kadoil Satış Gücü Toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi

AA

Kadoil, İstanbul’da düzenlediği Satış Gücü Toplantısı’nda saha ekibi ile bir araya geldi.

 

‘HEDEF MÜŞTERİ TERCİHLERİNDE DAHA DA ÜST SIRALARDA YER ALMAK’

 

Satış Gücü toplantısında bir sunum gerçekleştiren Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen hedefin marka gücünü daha da arttırarak müşteri tercihlerinde üst sıralarda yer almak olduğunu belirtti. Teközgen, pazarlama ve iletişim, teknoloji ve otomasyon, akaryakıt dışı gelirler konularındaki yeni projeler hakkında saha ve merkez ekibini bilgilendirdi. Altuğ Teközgen, son dönemde öne çıkan ve özellikle müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla gerçekleştiren “Gizli Müşteri ve Bayi Denetimleri”, Kadomatik-Taşıt Tanıma Teknolojisi” ve “EcoMax Eurodiesel” projelerinden detaylı olarak bahsetti. Aynı zamanda Teközgen, Kadoil’in son dönemde araç takip mesafesi ve yol güvenliği konusunda farkındalık yaratmak amacı ile gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesine de değindi.
Organizasyon Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu’nun katılım ve değerlendirmeleri ile son buldu.

 

Kadoil, 29 Temmuz’da gerçekleştirdiği Satış Gücü Toplantısı’nda saha ekibi ile bir araya geldi. Toplantıda 2017’nın ilk yarısı değerlendirilirken, yeni dönem stratejileri, organik ve inorganik büyüme planları ve sektöre öncü olacak projeler değerlendirildi.

 

Kadoil Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Kadooğlu ve Genel Müdür Yardımcıları Nergiz Kadooğlu, Altuğ Teközgen ve Volkan Hüner’in de hazır bulunduğu toplantıya Türkiye genelinde görev yapan bütün bölge müdürleri ile genel merkez yönetim kadrosu katıldı.

 

YENİ DÖNEM HEDEFLERİ PAYLAŞILDI

 

Satış Gücü toplantısında ayrıca 2017 yılının 2. yarısı için yeni hedefler belirlendi. İkinci bölümde ise Kadoil’in 2017 yılında öncelik verdiği bayi karlılıkları ve Kadoil’in güçlü finansal yapısı ile yatırımlarının hız kesmeden devam edeceği konuları üzerinde duruldu. Akaryakıt dışı gelirler ile ilgili yeni projeler, Kadogaz markasının gelişimi ve LPG konusundaki hedefler saha ekibine sunuldu.

 

‘DAHA VERİMLİ, DAHA KARLI, DAHA HIZLI’

 

Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Volkan Hüner yaptığı konuşmada, 2017’nin ikinci yarısının hem satış hem de yeni bayilikler açısından Kadoil için çok önemli olduğunu, yenilenen güçlü ekibi ile Kadoil’in beklentileri karşılayacak şekilde her gün daha verimli, daha karlı, daha hızlı büyüyerek güçlendiğini söyledi. Volkan Hüner ayrıca; sektörde her geçen gün artan rekabetin, zorlaşan ticari koşulların ve artan beklentilerin yeni dönemde de şirketleri zorlayacağının, bundan sonraki dönemde asıl önemli olanın nicelikten çok nitelikli satış ve bayilikler olacağının üzerinde durdu.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir