Akaryakıt

Kadoil Adblue pazarında Jetblue ile büyüyor

AA

Kadoil, Adblue pazarındaki iş ortağı Jetblue firması ile ülke genelindeki bölge müdürleri ve merkez çalışanlarının katılımıyla geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi.

Kadoil, Adblue pazarındaki iş ortağı Jetblue firması ile ülke genelindeki bölge müdürleri ve merkez çalışanlarının katılımıyla 23 Şubat’ta geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi. AdBlue tedariği konusunda Jetblue markası ile iş birliği içerisinde olan Kadoil, İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıda iki farklı şirket çalışanlarını bir araya getirme şansını yakaladı.

Sektöre ilişkin veri ve analizler paylaşıldı

Kadoil ve Jetblue arasındaki başarılı iş ortaklığının değerlendirildiği toplantıda, Jetblue Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Emekçi gerçekleştirdiği sunumda AdBlue ile genel sektöre ilişkin veri ve analizleri paylaştı. Her geçen gün yeni nesil dizel araç sayısının artmasına bağlı olarak AdBlue piyasasının da artış gösterdiğine değinen Emekçi, sektörde orijinal AdBlue kullanımının önemine vurgu yaptı.

Toplantıya yönetim ve çalışanlar katıldı

Crowne Plaza İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen, Akaryakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel, Kadoil bölge müdürleri ile Jetblue Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Emekçi ve Jetblue çalışanları katılım gösterdi.

Hedef, müşterilere en üst seviyede hizmet sunmak

Jetblue markası ile yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren Kadoil Akarayakıt Dışı Satışlar Müdürü Hakan Taşel, AdBlue’nun Kadoil istasyonlarındaki kullanım kolaylığı ve hizmet verimliliği hakkında katılımcıları bilgilendirirken, hedeflerinin müşterilere en üst seviyede hizmet sunmak olduğuna değindi.
Toplantı, tüm katılımcıların bir araya geldiği gala yemeği ile son buldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir