Akaryakıt

Hypco 2019 yılını hareketli geçirdi

AA

2019 yılını geride bırakırken Hypco bir yıl boyunca gerçekleştirdiği iş birliklerini ve önemli gelişmeleri gazetemizle paylaştı.

2016 yılından itibaren dünya petrol piyasasının önde gelen şirketlerinden BB Energy Grubu ve akaryakıt, LPG depolama, demir yolu taşımacılığında önde gelen firmalardan Lokal Enerji Grubu ortaklık yapısı ile birlikte, bayi yatırımlarına hız veren Hypco, 2019 yılı sonu itibariyle Türkiye genelinde 100’ün üzerinde istasyona ulaştı. Hypco Sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik (SEÇ-G) kriterlerine bağlı kalarak, kalite standartlarından ödün vermeden önemli iş ortakları ile stratejik hedeflerine yürüyor. Şirket kapsamda 3 senelik genç bir kuruluş olmasına rağmen Fortune 500 Türkiye’de 2018 yılında 58’inci sırada yer aldı.

Hypco tarafından yapılan açıklamada, şirketin ana stratejisinin etik çalışma prensiplerine sahip, hizmet kalitesine odaklanmış bayiler aracılığı ile Türkiye’nin her yerinde kaliteli ürünlerle nihai tüketiciye ulaşmak, müşteri bağlılığını artırarak sektörde sürekli tercih edilen markalardan biri olmak olduğu belirtildi.

Açıklamanın devamında şu sözlere yer verildi; “2020’de de sektörün gerekliliği olan yeniliklerle markamıza güç katarken, insan yaşamını desteklemek bizim için önemli bir hedef olacaktır: akaryakıt istasyonu konseptini müşteri odaklı servis istasyonuna dönüştürmek ve çevremizi korumak amaçlı çalışmalar yapacağız, 2019 yılında başladığımız sosyal sorumluluk projeleri ile farkındalık yaratmaya devam edeceğiz, ‘Biz Geleceğiz’ projeleri ile çocuklarımızın, gençlerimizin ve kadınlarımızın yanında olacağız.”

2019’DA 43 YENİ BAYİ

Bayi yatırımlarına bu yıl daha da hız veren Hypco, 2019 yılı sonu itibariyle ülke genelinde 100’ün üzerinde istasyona ulaştı. Mersin, Afyon, Muğla, Kütahya, Gaziantep, Ankara, Kırklareli, Erzincan ve Kahramanmaraş illerinde açılan yeni istasyonlar ile güçlü iş birliklerine imza attığını duyurdu.

HYPCO FORTUNE 500 LİSTESİNDE

Hypco Petrolcülük, 2018 yılında net satışlarını yüzde 108 oranında arttırdığını açıkladı. Bu artışla Fortune 500’de “Türkiye’nin En Büyük Şirketleri” listesine 58’inci sıradan giriş yaptı.

CASTROL İLE İŞ BİRLİĞİ

Hypco Petrolcülük A.Ş. ve Castrol imzaladıkları anlaşma ile iş birliklerinin temellerini attı. İmzalanan anlaşma kapsamında Hypco Petrolcülük A.Ş.’nin istasyonlarında satışa sunulan tek madeni yağ markası Castrol oldu.

2019 yılının ilk aylarından itibaren Hypco Petrolcülük A.Ş.’nin ülke çapındaki tüm istasyonlarında Castrol tarafından geliştirilen yağlar, tüketicilere satışa sunulmaya başlandı.

BAYİLER İFTAR DAVETİNDE BİR ARAYA GELDİ

Hypco’nun geleneksel hale getirdiği ve bu yıl da devam ettirdiği iftar programına 350’nin üzerinde davetli katıldı. İftar programı; BB Energy ve Lokal Enerji Yöneticileri, Hypco bayileri, dağıtım şirketleri temsilcileri, depolama tesislerinin yönetici ve çalışanları, TCDD temsilcileri ile Hypco ve Lokal çalışanlarından oluşan, yoğun bir katılım gerçekleşti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 11:49 10 Ocak 2020