Akaryakıt

EWE Enerji, huzurevi sakinleri ile çocukları panayırda buluşturdu

AA

EWE Enerji, Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde hem diğer huzurevi sakinlerinin hem de Sevgi Evleri’nde yaşayan çocukların katılımıyla bir panayır düzenledi. Valilik, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Maltepe Kaymakamlığını temsilen davetlilerin katıldığı etkinlikte birbirinden renkli görüntüler yaşandı.

EWE Enerji çalışanlarının gönüllü katılımlarıyla gerçekleşen bu etkinliklerin sonuncusu, Bahçelievler, Beylikdüzü, Etiler, Sultangazi, Göztepe gibi ilçelerdeki dokuz huzurevinde yaşayan 350 sakinin ve Sevgi Evleri’nden 45 çocuğun katılımıyla Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen panayır oldu.

Fasıl ekibiyle huzurevi korosu bir arada

Huzurevinin bahçesinde düzenlenen panayıra huzurevi sakinleri ve çocukların yanı sıra, bu merkezlerin çalışanları, Valilik, Sosyal Hizmetler ve Maltepe Kaymakamlığını temsilen davetliler ile EWE Enerji çalışanları katıldı. Pamuk şeker, patlamış mısır, macun, salep, boza ile bahçede gerçek bir panayır havası yaşatılırken, bowling, jenga, top atışı gibi oyunlar ve karikatür çizimleriyle panayıra katılan herkes unutulmaz bir gün geçirdi.

Panayırın en renkli anlarından biri de fasıl ekibinin sahneye çıkmasıyla yaşandı. Fasıl ekibine, huzurevi sakinleri tarafından kurulan koronun da katılmasıyla birlikte söylenen her şarkı büyük alkış aldı. Huzurevi sakinlerinin keyifli anları ve çocukların şen kahkahaları panayıra renk kattı.

Özkan Akyıldız: 7’den 70’e toplumun her kesimine ulaşmak istiyoruz

Maltepe Huzurevi sakinleri ile ilk buluşmalarını geçen yıl gerçekleştirdiklerini hatırlatan EWE Enerji Genel Müdürü Özkan Akyıldız, “Geçen yıl Maltepe Huzurevi sakinleriyle keyifli bir kahvaltıda buluşmuştuk. Kahvaltıda hepimizin motivasyonunu artıran yüksek enerji bizde daha fazla kişiye ulaşma, daha çok kişiyi mutlu etme isteği yaratmıştı. Bugün toplam dokuz huzurevinden 350 büyüğümüzle ve Sevgi Evleri’nden 45 küçük kardeşimizle bir araya geldiğimiz için çok mutluyuz. EWE Enerji olarak kurum kültürümüzde yer alan sosyal sorumluluk projelerini sürdürülebilir kılmaya önem veriyor ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaya gayret ediyoruz. Moral ve motivasyon artıran etkinliklerimizle 7’den 70’e herkese ulaşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

EWE Enerji’nin bu etkinlik ile huzurevi sakinlerine ve çocuklara keyifli bir gün yaşattığını söyleyen İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Vekili Arzu Gür ise Özkan Akyıldız’a teşekkür plaketi takdim etti.

EWE Türkiye, IDC Security Roadshow 2019’ a katıldı

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir