Akaryakıt

Enida Kimya’dan 7/24 hizmet

AA

Türkiye’ye uluslararası ve ulusal standartlarda Adblue dağıtımı yapan Enida Kimya, Enblue markası ile sektöre hizmet veriyor. Kendi lojistik ağıyla ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştıran firma çalışma alanlarını ve hizmet ağını genişletiyor.

Enida Kimya, Enblue markası ile ve hizmet verdiği kurumsal firmaların markaları adı altında tüm Türkiye’ye uluslararası ve ulusal standartlarda Adblue dağıtımı yapıyor. Kurulduğu 2016 yılından beri Türkiye’nin her noktasına ürünlerini kendi lojistik ağı ile ulaştırıyor. Enida Kimya müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Adblue satışına yönelik sistem ve ünite çözümleri üretiyor, müşterilerine 7/24 hizmet veriyor. Enida Kimya ayrıca Hatay, Antalya ve Kocaeli’nde olmak üzere 3 adet üretim ve depolama tesisine de sahip.

ENİDA KİMYA YENİ ANLAŞMALARA İMZA ATIYOR

Akaryakıt dağıtım firmalarından Petrol Ofisi ve Kadoil’e ürün tedariği yapan Enida Kimya, Teco ile de ürün tedarikçisi olarak bir anlaşma imzaladı. Enida Kimya müşterileri ile her türlü sosyal aktivite içerisinde partner olarak yer aldığını da belirtti. Yakın zamanda Kadoil’in Odessa bayi gezisinde, katılımcı bayilerin akşam yemeğine sponsor olarak firmanın sosyal yönünü ortaya koymayı amaçladıklarını açıkladılar.

Enida Kimya yetkilileri şirketin sosyal vizyonunun; “Müşterilerle devamlı iç içe olmak, müşterilerin her türlü ihtiyacına yönelik esnek ve uygulanabilir çözümler üretmek ve çevreye saygılı bir hizmet vermek” olarak açıklıyor. Bu anlayış çerçevesinde ürün kalitesinden taviz vermeden modern tesislerinde üretimden, ambalajlamaya ve lojistiğe kadar sürecin tüm evrelerine üstün kalite hizmet anlayışı çerçevesinde devam ettiğinin de altını çiziyor.

MOBİL EKİPLER MÜŞTERİYLE SÜREKLİ TEMAS HALİNDE

Sürekli sahada olan mobil ekipleri ile müşteriyle sürekli temas halinde olduğunu ve bir çalışma disiplinine sahip olduğunu bildiren firma, olası ihtiyaçlar çerçevesinde en hızlı çözümleri yerinde tespit ederek hayata geçirebilecek profesyonel ekip ve bilgi birikimine sahip olduğunun da altını çizdi. Enida Kimya düzenli müşteri ziyaretleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli gözlemlediğini ve kişiye özel geliştirmeler konusunda öneriler sunup hayata geçirdiğini de duyurdu.

YAKINDA DOĞU AVRUPA PAZARINDA

Enida Kimya, ulusal boyutta sürdürdüğü faaliyetlerini müşteri ağına kurumsal firmaları dahil ederek büyümeye devam ediyor. Enida Kimya ayrıca çok yakın bir periyodda Doğu Avrupa ülkelerinde de üretim ve pazarlamaya yönelik yeni bir organizasyon içine gireceğini duyurdu.Şirketten yapılan açıklamada, “Ülke içinde ve dışında büyüyen müşteri ağına yine aynı şekilde büyümekte olan lojistik hizmet ağı ile daha hızlı ve sürdürülebilir kalite anlayışımızla hizmet vermeye devam edeceğiz. Kalite anlayışımız sadece ürün standartları ve kalitesi ile sınırlı değildir. Bilindiği üzere Adblue ürünü standartları gereği belli spectlerde olma zorunluluğundadır. Sektörde bu standartlardan ödün vermeden üretim ve dağıtım yapan Enida Kimya olarak bir diğer hedefimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız, son kullanıcı noktasına kadar müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve müşterilere özgü çözümlerle sürekli bir inovasyon sürecinde bulunmaktır” denildi.

Ayrıca yurt içinde bir üretim ve dağıtım tesisini 2020 yılı içerisinde hizmete almayı planlayan Enida Kimya yurt içindeki tüm tüketim noktalarına en hızlı ve kaliteli hizmeti sunma hedefi içerisinde yatırımlarına devam edecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 10:39 10 Ocak 2020