Akaryakıt

Enerji Petrol, Marmara Bölge bayileriyle buluştu

AA

Enerji Petrol, Marmara Bölge bayileri ile yıllık değerlendirme toplantısı için bir araya geldi.

Enerji Petrol, geçtiğimiz yıl olduğu gibi Marmara Bölge bayileri ile yıllık değerlendirme toplantısında buluştu. Toplantının bu yılki adresi Kırklareli oldu.

“Birlikten kuvvet doğar” sloganıyla gerçekleştirilen toplantı, son dönemde enerji sektöründe yaşanan bir takım problemlere rağmen Enerji Petrol’ün bayileri ile arasındaki bağın kopmadığını gösterdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Enerji Petrol Genel Müdür Yardımcısı Sabri Coşkun, 2019’un ilk yedi ayında sektörde yaşanan gelişmeleri değerlendirirken EPDK’nın son dönemde aldığı önemli kararlar, planlanan yatırımlarla birlikte karlılığın nasıl artırılabileceği ve madeni yağ, LPG ve akaryakıtla ilgili şirketin yıl sonuna kadar izleyeceği  gibi konularda da görüşlerini bayi temsilcilerine aktardı.

Toplantıda ayrıca bayilere, hukuki ve finansal konularda dikkat edilmesi gereken noktalarla ilgili olarak uzmanlar tarafından eğitim desteği de verildi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı değerlendirme toplantısı, Enerji Petrol yöneticileri ile bayi temsilcilerinin buluştuğu akşam yemeğiyle sona erdi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir