Akaryakıt

Devler 28 Mart’ta sahne alıyor

AA

Petroleum Istanbul kapsamında düzenlenecek oturumlarla sektörün gündemi ve yakıt teknolojilerindeki son gelişmeler masaya yatırılacak.  Geleneksel “Büyük Bayi Toplantısı”nın yanı sıra sektörün geleceğine yön verecek “Elektrik ve Alternatif Yakıtlı Araçlar: Güncel Durum ve Gelecek Beklentileri” ve “Akaryakıt Piyasalarında Talep Dinamikleri ve Gelecek Beklentileri” başlıklı iki oturum düzenlenecek.

Önemli bir iş birliği platformu yaratacak

Fuar, bu yıl da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji ile ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektör ile bir araya getirecek. Fuar; ulusal ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği platformu yaratacak.

Akıllı teknolojiler akıllı istasyonlar

Bu yıl ‘Sektörde Dijital Devrim’ konseptiyle gerçekleştirilecek Petroleum Istanbul 2019’da Akıllı İstasyonlar, Akıllı Teknolojiler ve Yeni Gelir Alanları tüm yönleriyle masaya yatırılacak.

Haberin Tamamı

Büyük Aile buluşuyor

İki yılda bir düzenlenen ve alanının en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Petroleum Istanbul için geri sayım devam ediyor.

Alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarı olan Petroleum Istanbul 2019, Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nın 14’üncüsü 28-30 Mart tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Asya’nın akaryakıt, LPG, madeni yağ, elektrik, doğal gaz ve alternatif enerji alanındaki en büyük ve en fazla ziyaret edilen fuarı olan Petroleum Istanbul; bu yıl da sektörün önemli oyuncularını, yeni ürün ve hizmetler, benzersiz teknolojiler, yeni iş ve ticaret modelleri ile buluşturacak.

Akaryakıt dışı ürünler ve market ürünleri

Petroleum Istanbul Fuarı bu yıl aynı zamanda, istasyonlarda akaryakıt dışı satışlarda önemli yer tutan market ürünleri ve akaryakıt dışı ürünlerin temsilcileri ve franchise veren markalar ile buluşma fırsatı sunulacak.

Petroleum Istanbul’a ilişkin detaylı bilgiye www.petroleumistanbul.com.tr adresinden ulaşabilmek mümkün.

İki oturuma ev sahipliği yapacak

Petroleum Istanbul kapsamında sektörün geleceğine yön verecek “Elektrik ve alternatif yakıtlı araçlar: güncel durum ve gelecek beklentileri” ve “Akaryakıt piyasalarında talep dinamikleri ve gelecek beklentileri” adlı iki oturum da düzenlenecek.

Binlerce bayinin buluşma adresi

Tüm akaryakıt, LPG, madeni yağ, otogaz ve tüp bayilerine gönderilen Bayi Card ile Bayi Card Lounge Türkiye’nin dört bir yanından binlerce sektör temsilcisinin buluşma adresi olacak. Petroleum Istanbul’a her yıl olduğu gibi bu yıl da son kullanıcıların ilgisinin büyük olması bekleniyor. Üç gün boyunca fuar ile birlikte düzenlenecek etkinlikler de internetten canlı olarak yayınlanacak.

Sektörde dijital devrim

Petroleum Istanbul Fuarı bu yıl da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji ile ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektör ile bir araya getirecek. Fuar, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği platformu yaratacak. Sektörde Dijital Devrim konseptiyle gerçekleştirilecek Petroleum Istanbul’da Akıllı İstasyonlar ve Yeni Gelir Alanları tüm yönleriyle ele alınacak.

 

Petroleum İstanbulBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir