Akaryakıt

Danfoss, Bölgesel Enerji Sistemi çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor

AA

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında faaliyet gösteren Danfoss, Danimarka İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve Danimarka Başkonsolosluğu yetkilileri, AK Parti Genel Merkezi’nde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ı ve AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan’ı ziyaret etti.

Danimarka İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve beraberindeki heyetin de katıldığı ziyarette Danfoss İş Geliştirme ve Satış Müdürü Necati Murat Erdoğan, Danfoss Türkiye’yi temsil etti.

Ziyarette, Türkiye’nin yerli ve milli enerji stratejisinin önemli bir adımı olarak nitelendirilen Bölgesel Enerji Sistemleri’nden, bu konuda yapılan çalışmalardan söz edildi ve bilgi alışverişinde bulunuldu. Danfoss’un bu anlamda Türkiye’de geliştirdiği projelerle Türkiye ekonomisine sağladığı katkının da altının çizildiği ziyaret, tarafların geleceğe dair iyi dilekleri ile son buldu.

Konuya ilişkin Çiğdem Karaaslan, şahsi Twitter hesabı üzerinden, “Çevre dostu enerji konusunda sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında gerçekleştirdiğimiz Danimarka ziyaretimizin ardından Danimarka’nın İstanbul Başkonsolosu Anette Galskjøt ve beraberindeki heyetle Genel Merkez’imizde bir araya geldik.” açıklamasını paylaştı.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 17:44 27 Kasım 2018