Akaryakıt

CLUB TOTAL üyelerine ‘Mutlubiev’de indirim

AA

Club TOTAL üyeleri “Mutlubiev” üzerinden ilk hizmetlerini yüzde 25, ikinci ve daha sonraki tüm hizmetleri ise yüzde 15 indirimli olarak alabilecek.

Total istasyonları, yenilenen mobil uygulaması ile kullanıcılarına yönelik kampanyalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Total istasyonları mobil uygulamasını indirip Club TOTAL’e üye olan kullanıcılar, ev ve ofis temizliğinden mobilya montajına kadar çeşitli hizmetler sunan Mutlubiev’in hizmetlerinden avantajlı fiyatlarla faydalanabilecek. Club TOTAL üyeleri Mutlubiev üzerinden ilk hizmetlerini yüzde 25, ikinci ve daha sonraki tüm hizmetleri ise yüzde 15 indirimli olarak alacak.

Total’den yapılan açıklamada Mutlubiev.com’un, ev temizliğinden çocuk bakımına kadar hizmet alanındaki ihtiyaçları karşıladığına; pazar yeri modeliyle değil, kendi sigortalı uzman çalışanlarıyla müşterilerine hizmet verdiğine de vurgu yapıldı.

Club TOTAL’in üyelerine sunduğunu bu fırsattan yararlanabilmek için; TOTAL istasyonları mobil uygulamasında yer alan kampanya sayfasından alınan kampanya kodunu, mutlubiev.com websitesindeki kampanya kodu alanına girmenin yeterli olacağı ifade edildi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 15:11 27 Aralık 2019