Akaryakıt

CarrefourSA’dan alışveriş yapan Aytemiz’de kazanıyor

AA

Aytemiz ve CarrefourSA’nın iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında CarrefourSA mağazalarından CarrefourSA Kart ile 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında kullanabilecekleri 15 TL değerinde hediye yakıt kodu kazanıyor.

Aytemiz ve CarrefourSA yeni bir kampanyaya imza atıyor. 1 – 31 Ekim tarihleri arasında CarefourSA mağazalarından 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler Türkiye genelindeki Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlardan yapacakları akaryakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 15 TL değerinde hediye yakıt kodu kazanıyor.
15 TL değerindeki Aytemiz yakıt puanların son kullanım tarihi 15 Kasım 2019. Kampanya hakkında detaylı bilgiye CarrefourSA mağazaları, Aytemiz sosyal medya hesapları, 444 22 98 numaralı Aytemiz çağrı merkezi ve www.aytemiz.com.tr ‘den ulaşılabilecek.

“MÜŞTERİLERİMİZE AVANTAJLAR SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA olarak müşterilerine farklı kanallardan ulaşabilmek amacıyla Türkiye’nin önde gelen markalarıyla ortak kampanyaları çok önemsediklerini dile getiren CarrefourSA CRM ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Öner Çelebi; “Ekim ayı itibarıyla Aytemiz akaryakıt kampanyamızı başlatıyoruz. 31 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanya ile CarrefourSA Kart sahiplerinin yararlanabileceği fırsatlar sunuyoruz. 15 TL değerinde yakıt puan hediye edileceği kampanya ile müşterilerimiz bir taraftan market ihtiyaçlarını karşılarken diğer taraftan akaryakıt kazanma imkânı bulacaklar. 590’ın üzerinde bayi sayısıyla ülkemizin en önemli ve ulaşılabilir akaryakıt markalarından Aytemiz ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile müşterilerimize avantajlar sunmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

‘HEP DAHA İYİYİ ARAMAK, YENİ KAMPANYALAR SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özge Kansu Gökçek konuyla ilgili olarak, “Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak Aytemiz için en önemli konulardan biri. Sürekli olarak dinlediğimiz tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına karşılık biz de hep daha iyiyi aramak, yeni kampanyalar sunmak için çalışıyoruz. CarrefourSA ile birlikte başlattığımız bu kampanya kapsamında da müşterilerimiz market alışverişi yaparken akaryakıt da kazanacaklar. CarrefourSA’dan 150 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerimize hediye edeceğimiz 15 TL değerindeki yakıt kodlarını kullanmak için öncelikle alışveriş fişinin altında basılı olan hediye kodunu, Aytemiz.com.tr web sitesi ya da Aytemiz mobil uygulaması üzerinden Aytemiz Kart’larıyla eşleştirecek. 15 TL değerindeki yakıt puan ilk 100 TL’lik yakıt alımlarından sonra otomatik olarak kartlarına yüklenecek. Yüklenen yakıt puan bir sonraki alışverişlerinde kullanılabilecek” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir