Akaryakıt

Büyük Buluşma 28 Mart’ta

AA

İki yılda bir düzenlenen Petroleum Istanbul Fuarı için geri sayım başladı. Petroleum Istanbul 2019, 14. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı 28-30 Mart tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek.

Alanında önde gelen ve en çok ziyaret edilen fuarı olan Petroleum Istanbul’un 14’üncüsü 28-30 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Bu yıl ‘Sektörde Dijital Devrim’ ana temasıyla yola çıkan Petroleum Istanbul 2019, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji ile ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektör ile bir araya getirecek. Fuar, aynı zamanda ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir iş birliği platformu yaratacak. Sektörde Dijital Devrim konseptiyle gerçekleştirilecek Petroleum Istanbul’da ‘Akıllı İstasyonlar’ ve ‘Yeni Gelir Alanları’ tüm yönleriyle ele alınacak.

BİNLERCE BAYİNİN BULUŞMA ADRESİ OLACAK

Tüm akaryakıt, LPG, madeni yağ, otogaz ve tüp bayilerine gönderilen Bayi Card ile Bayi Card Lounge Türkiye’nin dört bir yanından binlerce sektör temsilcisinin buluşma adresi olacak. Petroleum Istanbul’a her yıl olduğu gibi bu yıl da son kullanıcıların ilgisinin büyük olması bekleniyor. Bu konuya ilişkin özel ziyaretçi tanıtım faaliyetleri de gerçekleştirilecek. Üç gün boyunca fuar ve düzenlenecek etkinlikler canlı olarak yayınlanacak.”

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 11:58 22 Ocak 2019