Akaryakıt

BP Taşıtmatik’in hizmetleri BP FiloMaster ile zenginleşti

BP Taşıtmatik'in akaryakıt hizmetleri BP FiloMaster ile zenginleşti
AA

BP Türkiye, filo müşterilerinin akaryakıt giderlerinde tam kontrolü sağlamaları ve tüm yakıt işlemlerinde kolaylık ve zaman kazanmaları amacıyla oluşturduğu BP Taşıtmatik’in sunduğu hizmetleri zenginleştirerek BP FiloMaster platformunu müşteriyle buluşturuyor.

108 yıldır Türkiye’de akaryakıt sektöründe çalışmalarını devam ettiren BP Türkiye, BP Taşıtmatik ile filo müşterilerine sunduğu hizmeti zenginleştirerek BP FiloMaster’ı hayata geçiriyor.  20 yılı aşkın süredir filolara sunduğu BP Taşıtmatik’in özel tasarlanan otomasyon sistemi ile ticari müşterilerinin akaryakıt alışverişlerinde farklı avantajlar sağlayan BP Türkiye, filo yönetimi sektöründe bu yeni hizmetini müşterileriyle buluşturdu. Sadece BP Taşıtmatik müşterilerinin kullanımı için hazırlanan BP FiloMaster ile BP, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

BP'nin akaryakıt hizmetleri BP FiloMaster ile zenginleşti

Günlük operasyonel maliyetleri düşürmeyi amaçlayan teklifler sunan bu sistem sayesinde; seyahat, sigorta, sağlık, ofis malzemesi, araç bakımı, araç kiralama, ofis temizliği, kurumsal eğitim gibi her ölçekten ticari firmaya kurumsal çözümler öneriliyor. BP FiloMaster platformunda sunulan tekliflerden ücretsiz olarak faydalanabilmek için BP Taşıtmatik’li olmak yeterli oluyor. BP Taşıtmatik üyeleri, bptasitmatikonline.com sitesi aracılığıyla yakıt tüketimlerine ilişkin detaylı raporlar ve filo yönetim ekranlarının yanı sıra özel hazırlanmış BP FiloMaster’ın kurumsal tekliflerini görüntüleyebiliyorlar.

AKARYAKIT ALIM RAPORU VE LİMİTLENDİRME GİBİ AYRICALIKLAR SUNULUYOR

BP Türkiye; Taşıtmatik sistemi ile araçtan inmeden ödeme imkanı, ikmal sırasında ödeme yapmadan yakıt giderlerinde tam kontrol, hatalı yakıt alımının önüne geçme, tek fatura imkanı, otomatik ödeme seçeneği, faturayla birlikte sunulan akaryakıt alım raporu ve limitlendirme gibi ayrıcalıklar sunduğunun da altını çizdi.

Periyodik muayene başvuruları 29 Şubat’ta bitiyorBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir