Akaryakıt

Aytemiz’den motosikletlilere özel kampanya

AA

Aytemiz’in motosiklet kullanıcılarına özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen motosiklet kullanıcıları, Aytemiz Kartlarıyla yapacakları 40 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişlerinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 10 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz, şimdi de motosiklet kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlatıyor. Aytemiz Kart sahibi motosiklet kullanıcıları, 14 Ekim – 14 Kasım tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 40 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Optimum Benzin alışverişinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri toplam 10 TL tutarında yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz Kart sahipleri kazandıkları yakıt puanları 25 Kasım 2018 tarihine kadar anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yapacakları yakıt harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve toplam 10 TL değerinde yakıt puan kazanabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Aytemiz Kart sahipleri “KASK “ yazıp boşluk bıraktıktan sonra 16 haneli kart numarasını aralarında boşluk bırakmadan yazıp 8869’a SMS atarak kampanyaya katılabilecek.

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 16:12 17 Ekim 2018