Akaryakıt

Aytemiz’den İstanbul-İzmir Otoyolu’nda iki yeni istasyon

AA

Aytemiz, İstanbul-İzmir Otoyolunda, Mehmetçik Vakfı’ndan kiraladığı iki istasyonu hizmete açtı.

Aytemiz, İstanbul-İzmir arasındaki yolculuk süresini 3.5 saate indiren otoyolda Mehmetçik Vakfı’ndan kiralanan iki yeni istasyonun hizmet vermeye başladığını açıkladı.

Yapımı Otoyol AŞ tarafından gerçekleştirilen ve Marmara ile Ege bölgelerini birbirine bağlayan İstanbul-İzmir otoyolu üzerindeki Mehmetçik Vakfı’na ait iki istasyon alanının işletmesi, iki kurum arasında yapılan anlaşmayla Aytemiz’e geçti.

Vakıf tarafından akaryakıt istasyonu işletmesi için 10 yıl boyunca kiralanan alanda Aytemiz, ürün ve hizmetlerini tüketiciye sunacak.

“GURUR DUYUYORUZ”

Aytemiz’den yapılan yazılı açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke,   yaptıkları anlaşmadan memnuniyet duyduklarını belirterek, “Tamamen yerli sermayeli, Türkiye’nin en hızlı büyüyen enerji kuruluşlarından biri olarak, varlığı ile hepimize güven veren Mehmetçik Vakfı ile bu projeyi hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz” dedi. Mehmetçik Vakfı’nın, ülkemizin en değerli kurumlarından biri olduğunu ifade eden Eke, “Vatan hizmetini yerine getirirken şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerin yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklerimizin kendilerine maddi/manevi destek sağlıyor, çocuklarına üniversiteyi bitirinceye kadar yardımda bulunuyor. Bu iki yeni istasyonumuzun böylesine yüce bir misyona kaynak sağlayacak olmasının da haklı gururunu taşıyoruz. Ülkemize, milletimize, Mehmetçik Vakfımıza ve şirketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir