Akaryakıt

Aytemiz’den yeni reklam filmi

AA

Aytemiz yeni hizmetleriyle tüketicinin karşısına çıkıyor. Bir önceki reklam filminde, “Motorcu Dostu” istasyonlarını duyuran Aytemiz, şimdi de “Elektrikli Araç Hızlı Şarj Ünitesi” ve “Ücretsiz İnternet” hizmetiyle tüketiciyle buluşuyor.

Reklam filminde bir istasyon sahibini canlandıran ve Aytemiz’in kendisiyle rekabet etmesinden rahatsız olan Güven Kıraç; Aytemiz istasyonunu ikinci kez ziyaret ediyor. İlk ziyaretinde motosiklet sürücüsü oğluyla karşılaşarak şaşıran Güven Kıraç bu kez kendisi elektrikli otomobiliyle istasyona gelerek Aytemiz çalışanlarını şaşırtmaya çalışıyor. Aytemiz’de, “Araçtan Öde”, “Motorcu Dostu” istasyon ve yüksek teknolojili “Aytemiz Optimum” akaryakıtlarının yanı sıra Elektrikli hızlı şarj noktasını gören ve bir de aracı şarj olurken ücretsiz internet hizmetinden yararlanabileceğini öğrenen Kıraç, bir kez daha şaşırıyor.

Aytemiz’in müşterisine sunduğu şaşırtan hizmetlerin resmedildiği, AndBrand tarafından hazırlanan reklam filminin kreatif direktörlüğünü Çağrı Çelik ve Saadettin Konukseven, yönetmenliğini Şener Sonuşen, müziklerini Jingle House, yapımcılığını ise Staff üstlendi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir