Akaryakıt

Aytemiz Kart’tan yakıt puan kampanyası

AA

Aytemiz, 21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 60 TL ve üzeri üçüncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan kazandırıyor.

Aytemiz, sonbahar kampanyalarıyla kullanıcılarına hediye puanlar kazandırmaya devam ediyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Aytemiz Kart sahipleri, Aytemiz Gaz ve Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda geçerli olan kampanya kapsamında farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 60 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanabilecekleri 15 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özge Kansu Gökçek, Aytemiz Gaz’ın 2010’dan beri müşterilerine hizmet verdiğini hatırlatarak “LPG pazarının her alanında örnek ve yenilikçi bir firma olmak için sürekli çaba sarf ediyor, dünya çapında kabul edilen tüm standartları istasyon ve tesislerimizde uyguluyoruz.  LPG; motorun ömrünü uzatan, yüksek performans sunan ve aynı zamanda ekonomik bir ürün. Başlattığımız bu kampanya kapsamında da müşterilerimize LPG’nin sağladığı tüm bu avantajlara ek olarak tek seferde yapacakları 60 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan kazandıracağız” dedi.

HEDİYE PUANLAR 15 ARALIK’A KADAR GEÇERLİ OLACAK

21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda geçerli olacak kampanyadan kazanılan 15 TL tutarındaki ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 3’üncü Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’larına puan olarak yüklenecek. Hediye 15 TL değerindeki yakıt puanlar 15 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Kartlarını sistemde aktif hale getiren Aytemiz Kart kullanıcıları hediye puanlarını rahatlıkla kullanabilecek. Kart sahiplerinin; Aytemiz Kart’larını daha önce aktif etmemişler ise ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kartlarını aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aytemiz.com.tr adresinden ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 15:41 23 Ekim 2019