Akaryakıt

Aytemiz, Alanyaspor’a desteğini sürdürecek

AA

Aytemiz, 3 yıldır sürdürdüğü Alanyaspor isim sponsorluğunu bu yıl da devam ettirecek. Alanyaspor mücadele edeceği tüm kulvarlarda “Aytemiz Alanyaspor” adıyla yer alacak.

Aytemiz, 2016 yılından bu yana destek verdiği Alanyaspor ile isim sponsorluğu için yeniden sözleşme imzaladı. Alanyaspor, 2019-2020 Cemal Usta Sezonu’nda, Aytemiz’in verdiği destekle Süper Lig’de oynamaya devam edecek. Turuncu – yeşilli ekip, anlaşmaya göre bu sezon boyunca Aytemiz Alanyaspor ismiyle mücadele edecek.

‘AYTEMİZ OLARAK SEKTÖRÜN EN DİNAMİK MARKALARINDAN BİRİYİZ’

Her zaman spor ve sporcuyu destekleyen bir anlayışla hareket ettiklerini ifade eden Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke sponsorlukla ilgili olarak, “Aytemiz olarak geliştirdiğimiz yenilikçi hizmetlerle sektörün en dinamik markalarından biriyiz. Alanyaspor da Süper Lig’e yükselmesinden bu yana aynı kararlılıkla performansını artırarak mücadelesine devam ediyor. Aytemiz ve Alanyaspor beraberliğinde 3 yıldır güzel bir sinerji oluşturduğumuza düşünüyoruz ve desteğimize bu yıl da devam ediyoruz. Şirketimiz ve Alanyaspor yönetimi tarafından imzalanan iş birliği ile takımın adı bu sezon boyunca da ‘Aytemiz Alanyaspor’ olarak anılacak. Aytemiz Alanyaspor’un Süper Lig’deki başarısının artarak devam edeceğine canı gönülden inanıyoruz” dedi.

‘İŞ BİRLİĞİMİZDEN ALDIĞIMIZ KUVVETLE BAŞARILI İŞLERE İMZA ATACAĞIZ’

Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise söz konusu iş birliğine ilişkin olarak “Türkiye’nin güçlü ve büyüyen akaryakıt firması olan Aytemiz ile işbirliğimizin 4’üncü yılına giriyoruz. Bu işbirliğinden aldığımız kuvvetle yeni sezonda da başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Bu anlaşmada emeği geçenlere ve firma yetkililerine ayrıca teşekkür ederim. Her iki taraf için de hayırlı olsun” diye konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir