Akaryakıt

Asis Otomasyon, Afrika’da ürün eğitimleri veriyor

AA

Asis Otomasyon, Uganda, Kenya ve Tanzanya’daki bayilerine Asis ürünleriyle alakalı eğitimler düzenledi ve bayileri ile toplantılar yaptı.

Asis Uganda, Kenya ve Tanzanya bayilerine düzenlediği eğitimde ürünlerini anlattı. Kenya’nın başkenti Nairobi’de gerçekleşen toplantı ve eğitimlere, iş ortakları tarafından oldukça yoğun ilgi gösterildi.

Tank kalibrasyonunda lazer ile ölçüm yapan CalibeX cihazlarının teslimatı yapıldı, ilgili eğitimleri verildi ve saha testleri tamamlandı. Uluslararası Satış Müdürü Burak Kalkan ve Uluslararası Proje Yöneticisi Erhan Özdamar tarafından organize edilen toplantı ve eğitimler 3 gün sürdü. Eğitimlerde CalibeX’in yanı sıra Asis’in ürün ve çözümleri de tanıtıldı.

ASİS’İN SATIŞ VE SERVİS AĞI 40 ÜLKEDE MEVCUT

Türkiye’de akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, taşıt tanıma sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren Asis’in sunduğu hizmetler dünya çapında da kullanılıyor. Asis, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Afrika, Türk Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 40 ülkede servis ve satış hizmeti sunuyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 14:15 7 Ağustos 2019