Akaryakıt

Asis enerjisi Çaycuma’daki miniklerle buluştu

AA

Asis, sosyal sorumluluk projesi Monticola kapsamında Zonguldak Çaycuma’daki 6 ilkokulu ziyaret ederek buradaki öğrencilere yardım götürdü.

Asis Otomasyon, kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola kapsamında Zonguldak Çaycuma ilçesinde bulunan birleştirilmiş sınıflı Ahatlı Akçaalan, Ahatlı Ellezli, Hacıbadi, Kadıoğlu, Karakoç, Kerimler Boyacıoğlu İlkokullarına gidip kıyafet, kırtasiye malzemesi, beslenme çantası, kitap ve bilgisayardan oluşan yardımlar dağıttı, çocuklarla vakit geçirerek oyunlar oynadı.

Monticola projesi kapsamında özen ve dikkatle seçilen ilkokullara giden Asis çalışanları ve proje yöneticileri öğrencilerin daha önce bildirdikleri ihtiyaçları dağıtarak öğretmenlerle fikir alışverişinde bulundular. Ekip, öğrenci velilerinin ikramları ile ziyaretlerini tamamladı.

Okulun birleştirilmiş sınıfları olması ve köy okulu olması şartı var

Yaklaşık iki yıldır Asis Otomasyon tarafından sürdürülen kurumsal sosyal sorumluluk projesi Monticola, gittiği okulları dikkatle seçiyor. Gideceği okullarla ilgili öncesinde detaylı araştırma yapan ekibin bir okula yardım götürmek için aradığı iki özellik bulunuyor. Bunlardan biri ilkokulun birleştirilmiş sınıflara sahip olması, ikincisi ise köy okulu olması. Bu kriterleri sağlayan okulların ihtiyaç önceliği ve sıralamasına göre karar veren proje yöneticileri okulları ziyaret etmeden önce okul ve öğrenci ihtiyaçları üzerinde dikkatle çalışıyor. Proje yöneticilerinin haricinde her ziyaret edilen proje ayağında Asis Otomasyon çalışanlarına da projeye katkıda bulunma imkanı sağlanıyor.

Asis Otomasyon, projeye başladığı günden bu yana 350’den fazla çocuğa yardım götürdü. 2018 yılında Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu tarafından Kurumsal Etkililik Ödülü’ne layık görülen Monticola Projesi yardım götüreceği farklı okullar üzerinde çalışıyor.

Asis’in PSensör teknolojisi self servis hizmetine başladıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir