Akaryakıt

Alpet’in yeni istasyonu Antalya’da açıldı

AA

Alpet, yeni istasyonunu Antalya’da açtı. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’da yeni bayi yatırımı yapan Alpet, Akdeniz Bölgesi’ndeki istasyon ağını genişletmeyi sürdürüyor.

Uras Akaryakıt bünyesinde faaliyete geçen en yeni yapıdaki Alpet istasyonunun açılışı 16 Kasım Cuma günü gerçekleşti. Açılış törenine Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bahattin Bayraktar, Antalya Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci’nin yanı sıra Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Petrol Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt, Altınbaş Petrol Bayi Satışları Müdürü Murat Batmaz, Ege Bölge Müdürü Mehmet Kara ve Saha Müdürü Murat Güven katılım sağladı.

‘‘Akdeniz Bölgesi’nde emin adımlarla büyüyoruz”

Alpet Uras Akaryakıt açılış töreninde konuşan Altınbaş Petrol Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt, “2018 yılı büyüme hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ülkemizin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Önem verdiğimiz bölgelerin başında gelen Akdeniz Bölgesi’nde büyüme çalışmalarımızı emin adımlarla sürdürüyoruz. Her açtığımız yeni istasyonumuz bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştırıyor” dedi.

Günlük hedef 1500 araç girişi

Akdeniz Bölgesi’nde büyüme hedefleri doğrultusunda Uras Akaryakıt Ailesi ile birlikte iş birliğine imza attıklarını belirten Ali Murat Yeşilyurt, “Merkezi konumu ile ziyaretçilerimizin uğrak noktası olacak istasyonumuz için günlük 1.500 araç girişi hedefliyoruz. Akdeniz Bölgesi’ndeki en yeni istasyonumuzda ziyaretçilerimiz Alpet’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanma imkanı bulacak’’ dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 14:02 21 Kasım 2018