Akaryakıt

Alpet’in Gold Market konseptli istasyonları hızla artıyor 

AA

Alpet’in Gold Market konseptli istasyonlarından biri daha İstanbul’da hizmete girdi. Gold Market donanımıyla yenilenen Alpet Tezcanlar Petrol,  Gökçeali Çatalca’da faaliyetlerine yeni yüzüyle devam edecek. 

Türkiye’nin enerji sektöründeki 22 yıllık yerli markası Alpet’in Gold Market konseptli yeni nesil istasyonları, gördüğü ilgiyle hızla artmaya devam ediyor. Alpet istasyonlarını yakıt satışından öte tüketicilerin temel ihtiyaçlarını da karşılayabildikleri noktalara dönüştüren, market, kafe ve diğer donatılarıyla fark yaratan Gold Market konsepti, hizmet kalitesiyle büyük memnuniyet topluyor. Gold Market donanımına yenisini de ekleyen Alpet,  Gökçeali Çatalca’da faaliyetlerine yeni yüzüyle devam edecek.

İLÇE PROTOKOLÜNDEN ALPET’E TEŞEKKÜR

Yeni dönem hizmetlerine düzenlenen bir törenle başlayan Tezcanlar Petrol’ün açılışına; Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe, Çatalca Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü personeli ile Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt ve Alpet Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ, davetliler ve bölge sakinleri katıldılar. Çatalcalıların büyük ilgisiyle gerçekleşen törene katılan ilçe protokolü, Çatalca’ya yaptıkları yatırım ve bölge halkına kaliteli hizmet sunacak bir istasyon kazandırmalarından dolayı Altınbaş Holding ve Alpet yöneticilerine teşekkürlerini dile getirdiler.

“YENİLİKLERE DEVAM EDECEĞİZ”

Törende konuşan Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt, tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Gold Market konseptine önümüzdeki dönemde daha da çok odaklanacaklarını belirterek istasyonlarda sundukları hizmet başlıklarının çeşitliliği ve daha kaliteli hale getirilmesi için çalışacaklarını söyledi. Yeşilyurt, Alpet istasyonlarında müşterilerin tüm beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaya ve onları hayata değer katan yeniliklerle tanıştırmaya devam edeceklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından ilçe protokolü, davetliler ve bölge halkı, Gold Market konseptiyle yenilenen istasyonu gezerek Alpet’in akaryakıt satış noktalarına yeni bir vizyon katan çözümlerini daha yakından tanıma fırsatı buldular.

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir