Akaryakıt

Alpet, kış hazırlığı yapacak sürücüleri istasyonlarına davet ediyor

AA

Soğuk havaların kendini hissettirmesi ve yağışlarla birlikte güvenli yolculuk için sürücülerin araçlarında kış hazırlıklarını tamamlanması gerekiyor. Alpet, Türkiye genelinde bulunan 400’ün üzerindeki istasyonuyla sürücülerin araçlarını kışa hazırlamalarında destek oluyor.

Altınbaş Petrol (Alpet), kış sezonunda da sürücülerin yanında oluyor. Güvenli sürüş için hazırlıkların tam olması gerektiğine değinen Alpet, araçlarında kış hazırlığı yapacak sürücüleri istasyonlarına davet ediyor. Alpet kış lastik değişimleri, Antifreeze’li cam suyu ve motor soğutma sıvısı değişimi, cam sileceklerinin kontrolü, yağ bakım kontrolü ve araç klima temizliği konularında sürücülere yardımcı oluyor.

Alpet Antifreeze serisi ile araçlar soğuklara karşı daha dirençli

Alpet, geliştirdiği Antifreeze Motor Soğutma Sıvısı ile araçları soğuğa ve sıcağa karşı dirençli hale getiriyor. Özel formülasyonu ile soğuk iklimlerde donmayı önleyen Antifreeze, aracın yüksek performanslı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Tüm sızdırmazlık elemanları ile uyumlu bir şekilde çalıştıran Alpet Antifreeze, özellikle kış aylarında motorun donması önleyerek sıfırın altındaki derecelerde bile radyatörün sorunsuz çalışmasını sağlıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 17:36 5 Kasım 2018