Akaryakıt

Alpet İkmal Direktörlüğü’ne Fırat Ömür atandı

AA

Altınbaş Holding’in Türkiye ve KKTC’de faaliyet gösteren akaryakıt markası Alpet’in İkmal Direktörlüğü görevine sektörün tecrübeli ismi Fırat Ömür atandı.

Alpet, büyüyen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli isimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Alpet İkmal Direktörlüğü görevine atanan Fırat Ömür, alış ve satış sürecini destekleyici operasyonel süreçleri yönetecek. 1994 yılından bu yana Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde çalışan Ömür’ün sektör tecrübesi ile Alpet’in operasyonel gücü birleşerek büyük başarılara imza atılması amaçlanıyor.

“Birçok sürpriz atılım olacak”

Fırat Ömür, yeni görevinde Alpet’ te tedarik konusunda yeni bir dönem başlatmayı hedefliyor. Alpet’ in ihtiyaçları doğrultusunda sektörde fark yaratarak büyüme hedeflerine odaklanacağını aktaran Fırat Ömür; birçok sürpriz atılımların olacağı bilgisini verdi.

FIRAT ÖMÜR

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan ve A.B.D. Salisbury Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim alanında yüksek lisansını (MBA) tamamlayan Fırat Ömür, sektörün önemli firmalarında Proje Saha Mühendisi, Yeniden Markalaşma Koordinatörü ve Yatırım Müdürü, İş Destek Müdürü, Satış ve Varlık Geliştirme Müdürü, Tedarik ve Lojistik Müdürü gibi pozisyonlarda görevler aldı.2008 yılında Londra ve daha sonrasında 2016 yılında İsviçre bazlı Uluslararası Trading firmalarında Üst Düzey Yöneticilik
görevlerinde
bulundu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #, #
Son güncelleme: 10:27 4 Temmuz 2018