Akaryakıt

Alpet bayram tatilinde ziyaretçilerini bekliyor  

AA

Alpet, 9 günlük bayram tatilinde yollarda oluşacak yoğunluğa karşı tüm istasyonlarında tam kapasite hizmet sunacak. Alpet, Türkiye genelinde bulunan 400’ü aşkın istasyonu ile bu bayram tatilinde de akaryakıt ve market hizmetleriyle ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Altınbaş Holding’in Türkiye ve KKTC akaryakıt dağıtımı alanında faaliyet gösteren iştiraki Altınbaş Petrol (Alpet), Kurban Bayramı tatilinde ziyaretçilerine hizmet vermeye devam ediyor. 9 günlük tatilde yollarda oluşacak yoğunluğa karşı tüm istasyonlarında tam kapasite ile hizmet verecek.

BAYRAM TATİLİNDE YOLCULUĞUNUZA ORTAK OLMAYA HAZIRIZ”

Alpet’in Türkiye genelinde bulunan 400’ü aşkın istasyonunda bayram yoğunluğuna karşı önlemlerini aldıklarını belirten Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt, “Bayram yolculukları ayrı bir keyiftir. Bu özel günlerde yollar bizleri sevdiklerimize, ailemize ya da ihtiyacını duyduğumuz bir tatile kavuşturur. Sizin yolunuz her nereye ise bayram tatilinde yolculuğunuza ortak olmaya hazırız. Her zaman olduğu gibi keyifli bir mola vermek istediğinizde Türkiye’nin dört bir yanındaki istasyonlarımızda akaryakıt ve market hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Alpet Ailesi olarak Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutluyoruz” dedi.

Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri olan Alpet; 450 bayiye ulaşma hedefi ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve Türkiye’deki bayi ağını genişletmeyi sürdürüyor.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son güncelleme: 16:03 16 Ağustos 2018