Akaryakıt

ALDED, sektöre ücretsiz teknik destek vermeye başlıyor

AA

ALDED Akaryakıt, LPG ve Doğalgaz Ekipmancıları Derneği tüm akaryakıt, LPG, CNG istasyon sahibi ve yöneticilerinin istasyonlara ait her türlü teknik sorularını, sektörün önemli 20 firmasının çalışanları ile ücretsiz ve tarafsız olarak cevaplamaya başlıyor.

ALDED kuruluş amacı; sektörde faaliyette bulunan ekipman ve hizmet sağlayıcılarının istasyonların ihtiyaçlarına yönelik piyasaya arz ettikleri ürün ve hizmetlerin kalite ve standartlarını arttırmak olduğu belirtildi.  ALDED sektörün her gün değişen ve güncellenen mevzuat, standart ve yönetmeliklerine göre sizlere tarafsız ve en doğru son teknoloji mühendislik çözümlerini sunmaya çalışılacağı aktarıldı. En ileri, güvenli ulusal, uluslararası normlara uygun standartları ülkenin istasyonlarına iletmek için her türlü teknik sorunu destek@alded.org.tr adresine iletmesi halinde, teknik kurulun en kısa sürede sizlere yanıt vereceği bildirildi.

ALDED 6 Haziran 2005 yılında kurulup, 13 yıldır aktif olarak üyeleri Aksis, Atılım Petrol, Baransay, Elaflex Türkiye, Europump, İleri Teknoloji, İnterpet, RM İstanbul, Kronos, Mekser, IRM Dijital Baskı, Tekser, Teksergaz, Tora Petrol, Vonoz Enerji ile devam ediyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: #
Son güncelleme: 13:21 15 Mayıs 2018