Akaryakıt

AKSA Jeneratör Atrax’a katıldı

AA

AKSA Jeneratör, 1 – 3 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenen eğlence ve etkinlik sektörüne yön veren firmaların yeni ürün ve hizmetlerinin sergilendiği ATRAX Fuarı’nda yer aldı.

AKSA Jeneratör, 1 – 3 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Eğlence, Etkinlik, Park, Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX’a katıldı. Bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen fuar, eğlence ve etkinlik sektörüne yön veren, dünyanın önde gelen firmalarının buluşma noktası oldu. Eğlence endüstrisindeki son yeniliklerin, teknolojilerin, ürünlerin ve hizmetlerin sergilendiği fuarda, Aksa Jeneratör mobil enerji çözümleri ürünleriyle yer aldı.

Mobil enerji çözümlerin önemine değinen AKSA Jeneratör CEO’su Alper Peker, “. Her alanda olduğu gibi eğlence ve etkinlik alanında da hayatın kesintisiz akması için çalışan bir marka olarak geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizi Atrax 2018 Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturduk. Sunduğumuz ürünler fuara katılan sektör temsilcileri tarafından büyük ilgi gördü. Farklı sektör ve pazarlarda müşterilerimiz ve ilgili sektör temsilcileriyle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir