Akaryakıt

Mirap Akaryakıt’tan Dünya Engelliler Günü etkinliği

AA

Mirap Akaryakıt, Tuzla’daki Opet ve Pendik’teki Petrol Ofisi istasyonlarında, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel etkinlik düzenledi.

Mirap Akaryakıt tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli bireylerin yaşam şartlarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla yapılan etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Mirap Akaryakıt Yönetim Kurulu Başkanı M. Çetin Mirap’ın fikriyle, Mirap Akaryakıt İstasyon Müdürü Murat Şengül’ün öncülüğünde organize edilen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği, şirkete ait Tuzla Opet’te başladı. Palyaço eşliğinde çeşitli oyunlar oynayan çocuklar, ardından pasta kesti ve kendileri için hazırlanmış hediyeleri Murat Şengül’ün elinden aldı.

İkinci durak olan Pendik Petrol Ofisi İstasyonunda da çocukların yüzleri boyandı. Yine çeşitli aktivitelerle çocukların eğlenmesine vesile olan etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan Mirap Akaryakıt İstasyon Müdürü Şengül, “Bugün burada günün anlamını iyice idrak etmek, özümsemek ve farkındalık yaratmak için bir araya geldik. Umuyoruz ki bizim gibi diğer şirketler de böyle konulara önem versinler. Her yol devam ettirmek istediğimiz organizasyon üzerine koyarak devam etsin” ifadelerini kullandı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir